| AnneSweet a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la banchet? Nu pantaloniwinking Rochie dar ce culoare Am voie toc max 3 cm

12 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Neagra sau violet. Habar n-am daca te prinde o rochie de seara la cati ani ai tu, dar asa ceva ar arata bine.

| MaicutaMaui a răspuns:

Toc maxim 3 cm? E tavanul prea jos?
Tu nu stii ce iti place? Alege-ti o rochie eleganta, care sa se potriveasca cu pantofii. O culoare mata poate, nici extrem de stralucitoare sau/si colorata sa nu fie, ca nu esti clovn. Sau ia-ti o rochie de mireasa, o faci pe mireasa pe acolo. rolling on the floor

| DSabb a răspuns:

Hei buna scumpa :* uite te poti inspira de aici : http://www.fashionup.ro/femei/rochii.html si eu am banchetul in curand si m-am inspirat de acolo. acele rochite sau cv asemanator le gasesti in magazine, bazaruri etc puup :*

| Yuii a răspuns:

Nu poți purta rochie ci pantaloni scurți și tricou dar să știi că am costum personalizat fundă puppy dog eyes

| Yuii a răspuns:

Stai dar tu joci?

| Yuii a răspuns:

Dacă nu joci, o rochie viu colorată și fără toc

| AnneSweet explică:

Stiu sa merg pe toc :@:@

| Yuii a răspuns (pentru AnneSweet):

Dar joci?(mie îmi um pic rușine dar joc baschet)

| AnneSweet explică:

Stiu sa merg pe toc :@:@si pot si sa dansez cu toc

| AndraMex3 a răspuns:

Poi mi-as lua o rochie colorata deoarece este primavara, vesela cu tendite spre albastru, turcoaz, mov, roz nu stiu ...Sau ceva mai elegant o rochie de un albstru inchis sau negru mai eleganta iar un pantof cu toc micut:X

| jhgdkjszf a răspuns:

Poti sa te imbraci cu o rochita neagra, sau daca nu iti place poti sa porti una roz, crem, mov, depinde ce culori iti plac si ce ti se potriveste, de tocuri mari nici nu ai nevoie pentru ca vei vrea sa dansezi si nu va fi prea comod... distractie placuta alaturi de colegi! :* happy

| IonutzY0 a răspuns:

O pereche de blugi mulatibig grin..sa se vada cu ce tea inzestrat mama natura. o bluza cu decolteu..si o pereche de adidasi sau tenesibig grin