| SilvanA_8443 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la halloween? As prefera sa nu ma machiez dar hai sa zicem ca merge si machiatul! FUNDA + VOT love struck

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Neata!
Ai putea fi MIM. Cel putin, eu asta am fost anul trecut si pot spune ca am castigat cel mai frumos costum. Pentru a fi MIM ai nevoie ca fata sa-ti fie alba! Pentru asta ai nevoie ori de pudra, ori de niste acoarele si te pictezi cu alb, ori te dai cu o crema si iti pui niste faina pe fata! Buzele rosii ca marul. De preferat o bluza cu dungi albe si negre. Niste pantaloni negri si cam atat! De preferat si o palarie. :-?
Uite cam cum am fost eu anul trecut : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Have a nice day!

9 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Si eu am Halloween diseara :x:x
Dar mentionez ca eu nu ma fac vampir,vrajitoare,printesa sau varcolac. Ma imbrac intr-o tinuta mai normala, dar mai iesita din comun.
Euu` imi iau diseara un tricou roz, simplu, care e cu spatele gol, si e pe umar:x
Mi-am luat niste colanti mai vechi, roz, si i-am decupat ceva in genu asta :http://www.google.ro/......tp?/imgres

Mi-am luat o pereche de pantaloni scurti, de blugi, cu cateva taieturi, mentionez ca tricoul e mai largut si mai lung.
Si mi-am luat niste botine http://www.google.ro/......tp?/imgres
DOar ca sunt negre.

O sa ma dau cu rimel iar apoi dau cu apa ca sa para ceva gen ca a curs rimelu:)) Stii la ce ma refer.:))
O sa ma dau cu gloss si cam atat.

Daca vrei sa mergi acolo imbracata ca ceva, cel mai bine ar fi mim.
O bluza in dungi albe cu negru, niste pantaloni scurti albi/negri, niste colanti albi/negri, niste tenesi sau botine albe/negre.
Si machiaza-te pe fata albbb, cum a spus si cel de mai sus.
Succes si distractie placuta! :x:x

| SilvanA_8443 explică (pentru LoveForShania):

Iti multumesc pentru sfat!love struck

| LoveForShania a răspuns (pentru SilvanA_8443):

N-ai pentru ce :*

| αnny a răspuns:

Poti sa te imbraci in vampir sau in vrajitoare... Sper ca ti-am fost de ajutor!

| SilvanA_8443 explică:

De fapt, va multumesc pentru sfaturi!love struck

| bubbles02bbbb a răspuns:

Păi ai putea să te deghizezi în chinezoaicăhee hee machiajul poate constitui doar buzele roșii oh go on și la îmbracpminte ceva rochie lungă și o bluziță pe gât oh go on iar în picioare nu e pre important; oricum nu se văd de rochie. (:

| Lenytza a răspuns:

Ai putea sa te hidrezi cu negru si ai putea sa te imbraci in stafie cu coasa in mana.

| Lenytza a răspuns:

Ai putea sa iti faci fata hidrata cu negru si imbracete in stafie.

| BubuMaria a răspuns:

Ar fi tare sa te faci vampir