| camifgtjfjtyfmh a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la scoala am 11 ani si sunt in clasa a5a sa ma imbrac cu blugi si mai multe chesti deci intrebarea mea este cu ce sa ma imbrac cand incepem scoala?

7 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Salut! Te poti imbraca asa:blugi skinny,un tricou dragut, tenesi, vestuta neagra iar daca e mai frig ia-ti un cardigan si un sal. La scoala trebuie sa te imbraci decent si simplu dar in acelasi timp dragut. Sper ca ti-am putut fi de folos.
Funda? puppy dog eyes love struck

| Tiberiu4 a răspuns:

Cu o camasa si blugi sau fusta funda te rog:*

| Hitchcockian a răspuns:

Deci raspunsul meu este invata sa te exprimi.

| kurtcobain a răspuns:

Eu am tot 11 ani si sunt clasa a 5-a so o sa ma imbrac cu niste blugi draguti

| Cristina_7247 a răspuns:

Uniforme nu aveti?

| Ebrasu_Patricia_1985 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci cu niste blugi albi sau roz si cu o bluza alba cu niste desene dar si o vesta.happy