| sumaya a întrebat:

Maine incepem scoala si nu sunt hotarata in ce sa ma imbrac in trening sau blugi? Voi in ce va imbracati? Mersi :*

20 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Categoric blugi.
Eu ma imbrac in niste blugi albastru inchis si o camasa alba lunga + o geanta si accesorii big grin.

| arysa a răspuns:

Parerea mea este sa iei blugii pentru ca treningul e putin cam sport pentru prima zi.Eu ma imbrac intr-o camasa alba cu vesta, blugi si balerini negri.

| Silvia a răspuns:

Eu ma imbrac intr-o rochitalaughingDeci sunt exceptia dintre cei de aici, vadhee heeDeci...eu intr-o rochita, colanti negri si balerini...eu te sfatuiesc sa alegi blugiibig grin.

| Gabry a răspuns:

Eu zic ca sunt mai potriviti blugiwinkingEu am uniforma, dar in loc de pantaloni negri ma imbrac tot in blugibig grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pentru prima zi de scoala e frumos sa te imbraci in blugi, si dupa in urmatoarele zile poti sa te duci in trening, dar in prima zi trebuie sa fi imbracata mai diferit, pentru ca este o zi specialabatting eyelashes

| fluturas a răspuns:

Blugiwinking

eu blugi albastrii, o bluza neagra cu un guler rosu, parca ii camasewinking

| Mixed a răspuns:

Eu imi iau o pereche de blugi pana...happy un tricou... tenisi ...si o geanta ...km atat

Răspuns utilizator avertizat
| M4RK a răspuns:

Bugi albastri adidasi tricou de nu ploua

Răspuns utilizator avertizat
| Cryssy a răspuns:

Mai bine iti iei blugi...Noi la liceu avem uniforma si deci o sa ma imbrac in uniforma...

| Mihaic93 a răspuns:

Ia-ti o fusta mai scurta daca ai. e inceput de scoala

| mariutza a răspuns:

Eu zic sa iti iei blugi...macar acum in prima zi.tongue

Eu sa port uniforma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai imbrac intr-o pereche de blugi gri si o camasa alba cu negrulove struck

as zice sa te imbraci si tu in blugihappy
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma imbrac in niste pantaloni negri, o camasuta in carouri si niste balerini albi.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma imbrac in ...camera la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc ca in prima zi de scola sa iti iei o camasuta, blugi un hanorac si tenes...si la fel ma imbrca:p

Răspuns utilizator avertizat
| biank98 a răspuns:

As zice sa iti iei blugi, eu ma imbrac in blugi si i camasa alba si pantofi.

| maddy09 a răspuns:

Eu ma imbrac in blugi., o bluza si un hanorac iar in picioare tenisi big grin deci iti recomand blugii :d