| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa-mi vopsesc sprancenele?

10 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Se gaseste si in comert vopsea pentru sprancene.Foarte simplu de utilizat. O prietena de-a mea folosea vopsea pentru sprancene de la Kallos, care e ieftina si buna.

| Misterious a răspuns:

Exact du-te la salon.nu este foarte scump, eu una dau 7 lei...

| mioara a răspuns:

Sprancenele nu se vopsec poate doar date cu un dermatograf negru cum era prin ani 40.

| margaritar a răspuns:

Eu folosesc vopsea kallos si imi ies love strucklove strucklove strucklove strucklove struckwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o vopsea speciala pentru sprancene, trebuie sa mergi la salon.
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Indicat ar fi la salon dar se poate si acasa cu londa profesional pentru gene din saloanele de cosmetica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde pot achizitiona din comert vopsea pentru sprancene londa? sunt din iasi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vopseaua asta ramane permanenta sau...se ia la spalat?

| capricc a răspuns:

Ca alternative iti pot recomanda: creionul de sprancene si fardul de sprancene http://www.capricciosa.ro/sprancene-perfecte-in-3-pasi/

| BoomBoniKa a răspuns:

Mai este si careion special pentru sprincene, este mai komod si repede, atunci cand nu poti merge la salon. Posibil insa sa nu fie atit de eficient ca la salon