| fumsipraf a întrebat:

Daca ma vopsesc bruneta trebuie sa imi vopsesc si sprancenele?

3 răspunsuri:
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Nu neaparat, dar daca vrei sa se asorteze cu parul poti sa le vopsesti... Pa, pa

| Darkela a răspuns:

Hei!

Depinde ce culoare au acum. Daca sunt maro ar trebui sa le inchizi. Daca ai sprancene blonde ar trebui sa le vopsesti, da.

| onutza0308 a răspuns:

Nu este neaparat sa iti vopsesti si sprancenele le poti da usor cu un creion negru, dar eventual daca doresti sa ti le vopsesti neaparat ia-ti vopsea pentru sprancene, sper sa-ti fie de folos