| DudăMalefică a întrebat:

Cu ce se poarta ciorapii aceea trei sfert, cu dungi colorate?
Am vazut la o prietena dar nu imi aduc aminte cu ce i-a asortat >:".

4 răspunsuri:
| FeelsLIKEmusique a răspuns:

Fusta scurta de blugi/ pantaloni scurti albi sau colorati din material... funda?

| LauraFll a răspuns:

As zice. pantalonii scurti de blugii. niste tenisi mai coloratii laughing un maieu si o esarfa albawhistling.

| alesia29 a răspuns:

Eu as incerca cu o fusta de blugi, dar dinaia mai sport
si cu cu maieu/tricou care sa aiba culoarea predominanta a ciorapilor

| madutza_1813 a răspuns:

Cu o fusta tutu...cu o pereche de tenesi si un top/maieu colorat