| EvilsideofGod a întrebat:

Se mai poarta stilul asortat?

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Mereu se va purta.
Mi se pare o prostie sa iesi pe strada ca si cum nu te-ai fi uitat in oglinda. Daca stilul "neasortat" se poarta, atunci e o prostie.Totusi nu poti purta niste culori care nu se potrivesc deloc.

| IrinaAndreea a răspuns:

Teoretic, nu prea, dar depinde si de ce iti place tie. De exemplu, eu una nu as iesi cu N culori pe mine, gen pantofi rosii, poseta verde si pantaloni galbeni. straight face

| Teresa a răspuns:

Da si nu adica nu te imbraci intr-o sg culoare ca na s-a schimbat moda da nu te imbraci nici in 10 ia-ti culori care sa se potriveasca intre ele cum ar fi nu stiu pantaloni negri bentita alba tricou roz pantofi albi si geanta neagra sau alba
cam genu asta de asortare se poarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general nu se mai poarta stilul ala asortat, gen roz cu albastru toata din cap pana`n picioare, de exmeplu`:bluza roz, pantaloni albastrii, curea roz, sapca albastra, adidasi albastru cu roz:|. So`:ASA NU!
Daca folosesti culori gen:bej, gri, crem, kaki, maro, bleumarin nu trebuie sa le asortezi. Dar daca ti neaprat sa imbraci culori pastelate, foloseste doar 2 si asorteaza-le, altfel risti sa arati ca un papagal. (Sa nu fie prea 'tipatoare', gen mov cu galbe, roz cu mov.etc)
Uite: http://www.121.ro/images/poze6/cu&a9.06_11.jpg vezi? nu sunt asortate, dar au culorile de care vorbeam eu si arata foarte bine.

http://www.flu.ro/......inalte.jpg (bleumarin, gri, negru).

Multa bafta`!:*

| sabina66 a răspuns:

Da