| ElleElenaElle a întrebat:

Cu ce te poti imbraca intr-o excursie iarna la munte?

Răspuns Câştigător
| Rebbbeca a răspuns:

Cizme, dar nu recomand UGG-uri pentru ca poti aluneca. Fular, manusi, geaca groasa, plouver cu blanita, caciula si o pereche de colanti, alaturi de perechea ta de blugi favorita! Sosetele groase cu imprimeuri cu reni sunt destul de dragute, iar fularele pufoase o sa-ti incalzeasca gatul. In caz ca iti ingheata urechile, poti sa folosesti acele casti cu blanita, iar in caz ca ti-e racoare la picioare, jambierele sunt bine venite!
Imbraca-te cu ce te simti cel mai bine si cu cele mai groase haine pe care le ai in sifonier.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bluza de matase topita.

| xSexyLoca a răspuns:

Ghete, pantaloni grosi sau blugi, plover, o geaca groasa, caciula laughing si fular

| angel312 a răspuns:

Pai cu orice e gros,gros ca e foarte frig acolo,ex:bluza groasa,strampeni, pantaloni, vesta, geaca, fular.manusi,caciula,sosete,ghete/cizme/bocanci etc!

o fundita te rog!