| LoveBlind a întrebat:

Cu cine credeti ca va ramane burlacita?laughing)

20 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Cu BOTE rolling on the floor
nu stiu de ce dar asa cred euhappy
Intre Adrian si Alin e oarecum egalitate. La fizic s-ar potrivi mai mult Alin iar la mentalitate Adrian.

| 女明DongRi a răspuns:

Pai cred ca cu nimeni. Baietii aia nu`s de ea.Ea are nevoie de un portofel gros, chiar daca zicea ca nu`i asa materialista si e f sensibila. Pe ea o intereseaza doar cum arata, cate kg are, daca are sanii mai mari decat ale danielei crudu etc.
App ce sarut i`o tras Bote Biancai.laughing

| BubuLina999 a răspuns:

Adrian, antrenorul acela se potriveste cu ea. el o place si asta se vede dar ea nu isi da interesul si plus de asta este cu nasul pe sus. mi-as dori sa ramana cu el asa poate se mai schimba si ea dar sincer nu cred. asta e, Bianca Dragusanu este foarte pretentioasa si cu multe fite.

dar cum am zis se potriveste foarte bine cu Adrian big grin

| IateyourCookie a răspuns:

Adrian...dar nu se stie laughing

| Minks a răspuns:

Sincer, mi se falfaie.

| Francesca17 a răspuns:

Buna happy!
Burlacita adica Bianca Dragusanu nu merita sa fie cu nici unul dintre cei 2 baieti care au ramas in acel Concurs. Spun asta pentru ca ea este mai fitoasa cu pretentii si nu este pregatita pentru acest pas enorm desii ea nu observa acest lucru care este evident.Ea nu se Potriveste cu niciunul!
Concurentii care au ramas in marea finala sunt :Alin si Adrian!
Alin in emisiunea trecuta a spus ca Bianca nu este genul lui,iar apoi cand a primit trandafirul a spus ca se Bucura Mult!
Eu cred ca va ramane cu Adrian!
El este singurul care o place,o accepta asa cum este!
Bianca i-a gasit latura,, Romantica" si se vede ca este indragostita de el!
Eu una cred ca relatia dintre ei nu va dura mult timp!
In ultimul episod l-a dat afara pe Concurentul Claudiu Din Tg-Jiu unde locuiesc eu happy! Se vede ca El nu o placea deloc, chiar in ultimul episod a spus ca nu va accepta Trandafirul! Si cand a iesit cu Burlacita la o intalnire a vrut sa o sarute in apa pentru ultima oara fiindca avea de gand sa paraseasca Concursul, Iar Bianca Rea si
Cum este ea s-a suparat rau pe el si nu a mai primit trandafirul sad!
Eu una sunt fericita fiindca era un baiat Frumos de 22 de ani avea tot viitorul inainte si nu se potrivea cu Bianca care nu o suport!
Sper ca te-am ajutat!
Tu cu Cine crezi ca va ramane?
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?

| tulipenoir1996 a răspuns:

Eu sper sa ramana cu antrenorul de fitness, daca ea tine la el.Eu asa simt ca el chiar ar putea sa o iubesca, si ca deja tine foooarte mult la ea!

| Kristina_3133 a răspuns:

Cred ca ramane singura laughing

| RiRi5846 a răspuns:

Cu Botelaughing

| aia a răspuns:

Cu ala care se credea in titanic nu ii stiu numelebig grin sau poate cu nimeni ca ea vrea unu dela cu bani gen bote cristea etc

| sasljllaf a răspuns:

Cu nimeni nu se da ea in vant dupa aia. Vrea pe cineva "star" in Roumeinia.

| Gabi1335 a răspuns:

Cu mine laughing

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Cu nimeni laughing

| Fluffinator a răspuns:

Cu botezatulaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Botezatu, din cate imi amintesc s'au cam lins.

| Josh a răspuns:

Cu niciunul pentru ca nu va alege pe niciunul dar in caz de va alege pe cineva il va alege pe Alin ( scafandrul ) iar el a zis clar ca nu va accepta... deci... happy

| fetitzadulke26 a răspuns:

Eu cred ca va ramane cu adihee hee, pentru ca el pare favoritul...

| fetitzadulke26 a răspuns:

Dar ce sarut tot ziceti voi, mah?

| BueyAstaMika a răspuns:

Adrian 100%. Oricum daca il alege pe Alin a spus ca nu o sa primeasca trandafirul, asa ca...ori Adrian ori ramane... burlacita(asta daca nu s-a impacat cu Cristea)big grin

| lavinia1991 a răspuns:

100% cu nimeni si asta o stiu toti