| Imidaifunditsa a întrebat:

Azi e finalul Burlacita! Cu cine credeti ca va ramane Bianca?; x... Dau fundytza si vot!

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Cu antrenorul de fitness. Fundita? Mersi

9 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Eu una nici nu m-aş obosi să mă uit la emisiunea aia,care nu e decât o făcătură, care nu face nimic altceva decât să o promoveze pe panarama aia de Bianca Drăguşanu. Pe bune, ăştia nu mai ştiu ce să facă pentru audienţă. Sunt jalnici.

| AlexandraCroft a răspuns:

Aliiiiiiiiin!

| Marrriaaa a răspuns:

Va ramane cu Alin, deoarece este si mai chipes si are si bani, este mult mai protector, parea mea :*
Funda?

| RainbowAndra a răspuns:

Si eu ma uit la show, dar sincer nu cred ca va ramane cu niciunul dintre ei. Cred ca va alege doar pentru concurs sad, nici bote n-a ramas cu aia. Oricum daca alege vreunul din ei o va face doar pentru publicitate. Fara suparare mie nu-mi place de ea, este prea falsa si are multe operatii estetice. Mda... vedem diseara ce se va intampla.
P.S. Mie imi pare rau de ala de 34 de ani nu mai stiu cum il cheama, el chiar tine la ea cu adevarat.
Sper sa primesti multe raspunsuri big hug

| laAAal a răspuns:

Buna! nu cred ca va ramane cu scafandru desi imi placea daca era el castigatorul; x

| Andra2503 a răspuns:

Mie mi-ar place sa ramana cu Aliiin love struck. dar oricum nu o sa ramana cu nimeni oh go on

| zAmb3T a răspuns:

Alinlove struck

| Memories a răspuns:

Cu Bote sau cu Marica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În show îl va alege pe antrenorul de fitness, dar un cuplu nu o să formeze cu niciunul, asta e logic.