| MadyWin a întrebat:

Cu imi pot face parul ondulat fara placa si fara moate?

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

Ori cu spuma, dupa spalare, il usuci, dar totusi sa ramana putin umed, apoi iti dai cu spuma pe maini si strangi parul in pumn...

Sau daca nu dupa ce te`ai spalat pe par, il lasi sa se usuce pana mai ramane putin umed, apoi il strangi foarte tare intr-un coc si te culci cu el asa...iar dimineata o sa-ti ramana ondulat

| MadyWin explică (pentru deutSa):

ITI MULTUMESC FRUMOS!

3 răspunsuri:
| alexaalexandraa a răspuns:

Ondulator.

| sonixx a răspuns:

1 cu ondulatorul
2 cu bigudiuri
3 ti-l impletesti
4 dupa ce iti faci baie te usuci putin si te piepeni apoi i-a cate o suvita putin mai groasa si resucestio pana se face mica si ajunge sus apoi prindeo cu o agrafa si stai asa toata ziua/noapte apoi cand il desfaci iti va sta super