| KinderBeiib a întrebat:

Culoarea mea naturala este saten si m-am vopsit cu saten inchis s-a dus spre brunet in primele zile apoi s-a mai deschis acum as vrea sa ma vopsesc un roscat inchis cam asa http://yve.ro/......inchis.jpg intrebarea mea este daca iau culoarea aceea de roscat inchis se va prinde ceva si va iesi si mai inchis ca pe cutie sau va trebui sa iau o nuanta mai deschisa? Rasp Urgentt! Si scuzati categoria dar asta e cea mai populara

2 răspunsuri:
| chyccorita a răspuns:

Eu zic sa iei cu o idee mai deschis big grin Parerea mea...

| Iuliiaa a răspuns:

Sa iti iei putin mai deschis si sa il ti in jur de 35 min happy