| siroro a întrebat:

Culorile si tendintele care se poarta (la fete) de Craciun? (2013)

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

DE craciun se poarta culorile astea rosu, verde brad, visiniu, dar si auriu si negru ca e elegant. Se poarta paietele, insertiile stralucitoare, dar si imprimeurile tematice, cu reni, mosi etc

| Bubutita a răspuns:

Mie cea mai purtata culoare mi se pare auriul.Este o culoare superba si eleganta.Se combina frumos cu vesnica culoare de craciun.Ca si tendinte, as putea spune ca se poarta chestiile fashion. Piele, camasute si gulere, botine, bocanci.
Depinde de fiecare cum se imbraca.Pup

| OnuOnulică a răspuns:

Buna

De craciun se poarta urmatorele culori: rosu, verde, albastru.

O seara buna!

| BlackEyedGirl a răspuns:

De Craciun se poarta rosul in special :3

| SimiiiSimona a răspuns:

Roșu cu verde sau roșu cu argintiu.

| alexaaaa3333 a răspuns:

Buna! La modă în 2013 sunt culorile vii, cum ar fi rozul - care inspiră optimism, dar şi combinaţiile clasice de roşu-verde, mov - argintiu şi alb, după cum notează site-urile dedicate sezonului care bate la uşa. La capitolul roz, dacă nu suntem chiar fani ai acestei culori, dar vrem să fim în trend, putem opta însă şi pentru mov / lila. Sper ca te.am
ajutatlaughing

| MariaMara28 a răspuns:

Poti opta si pentru culori sterse cum ar fi negru, o nuanta de gri mai deschisa, crem sau kaki daca nu esti genul care poarta culori vi, mai ales ca aceste culori vor fi in trend si in primavara anului 2014. Sper ca te-am ajutat.big grin