| HereToHelp123 a întrebat:

Cum arata parul brunet decolorat? Sau ce culori de varfuri se potrivesc la parul brunet? big grin Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Buna! Daca ai parul brunet (negru), s-ar potrivi un ombre saten deschis, nu blond blond ca o sa arati ca si Cruela pana la urma sau roscat. Arata chiar bine combinatia, dar depinde si unde ti-l faci ca sa iasa bine (mai bine mergi la un salon profesional) si de tipul de par pe care il ai. Numai bine! happy

3 răspunsuri:
| aXandra a răspuns:

Eu cred ca vârfurile roșcate se potrivesc.

| maria4545 a răspuns:

Cred ca la varfuri se potrivesce blond (mi-e asa imi place)
dar fiecare dupa gusturile lor tongue
:*

| Allee34 a răspuns:

Eu una mi.am facut varfurile cu o culoare de albastru unchis..si a iesit foarte bine