| Ririru a întrebat:

Cum as putea sa am niste picioare frumoase?
Ma refer ce sa folosesc pentru ele, cum sa le mai ingras putin de tot [ am impresia ca sunt foarte slaba la picioare.], si ce exercitii sa fac sa le am frumoase! Va rog puppy dog eyes.

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Genuflexiuni, pilates, jogging. Cel mai bine o combinaţie între astea 3. Funcţioneazăhappy

| MirunaMira9 a răspuns:

Trebuie sa iti tonifici muschii de la picioare! Cum? Mergi cu bicicleta role si fa jogging! Incearca sa mananci mai multe lactate fructe si legume ca sa iti intaresti oasele! Si da-te cu crema bogata in vitamine si minerale! Succes si poate o fundita!?

| publikkul a răspuns:

Asezari, alergatul incep si ciclismul, ajuta ( chiar daca sunt baiat am picioare sexywinking ) funda?
YeP

| Narcisa_4415 a răspuns:

Multe exercittii fizice... te ajuta