| rapsodi88 a întrebat:

Cum as putea sa fac sa imi creasca parul mai repede si in mod natural?

Răspuns Câştigător
| Casandra88 a răspuns:

Poti incerca uleiul de ricin este foarte bun si pentru caderea parului cat si pentru cresterea lui...Iti poti lua de la farmacie o sticluta eu am dat 8 lei pe ea. poti folosi de 3 ori pe saptamana. Sper ca te-am ajutat si daca vrei mai multe detalii lasa un mesaj. pupici

3 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Extensii sau masca de par cu petrol de la gerovitalwinking

| Wolfszeitt a răspuns:

Masează-ţi scalpul uşor cu degetele când aplici şamponul/balsamul/masca şi perie-ţi părul des.
Poţi încerca şi uleiul de ricin. Cu câteva ore sau cu o noapte înainte de spălare, aplică uleiul la rădăcini şi vârfuri.

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Sa-l lasi liber si sa-l speli des(2-3 ori pe saptamana).Sa nu-l lasi sa se ingrase foarte tare...winking