| Dogun a întrebat:

Cum as putea sa imi aranjez parul sa imi stea in asa fel sau macar cevva de genul ca in urmatoarele imagini?
https://www.facebook.com/....../photo.php
Multumes anticipat! Dau funda... Daca ma descurc!

Răspuns Câştigător
| Denisuca21 a răspuns:

Pai tunsoarea face totul, apoi e foarte usor sa l aranjezi asa!
Tunde-te la cineva care sa pricepe!
cu timpul iti va creste partea de sus si va arata asa! Apoi cu un gel de par, spuma sau ceara, il aranjezi trecandu ti mana prin el, tragandu-l in partea care te avantajeaza!

| Dogun explică (pentru Denisuca21):

Multumesc mult, mai astept cateva raspunsuri si dau funda. Daca nu mai raspunde nimeni tu o vei primi big grin

| Denisuca21 a răspuns (pentru Dogun):

Pentru nimic! happy