| aannoonniimm098 a întrebat:

Cum as putea sa imi modific forma nasului fara operatie estetica?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea poti.

| Damii a răspuns:

Nu cred happy

| DeeaBlondiii a răspuns:

Poti sa cauti tutoriale pe net cum sa te machezi ca fata ta sa para mai slaba sau nasul tau sa para mai mic cauta pe youtube si o sa gasesti.

| 0x11111051 a răspuns:

Cazi cu fata la pamint, sau trintesteti fata pe masa... ce ii asa de greu? Doresti sa iti modifici forma nasului.

| sNex96 a răspuns:

Nu poti deloc sa faci asa ceva.

| Bijuterii111 a răspuns:

Din machiaj se poate face sa arate perfect, gasesti tutoriale pe google cu machiaj subtiat nas. Funda!

| MoiraBurton a răspuns:

Cu conturarea nasului. Cu un fard de ochi maro mat, si cu o pensula de machiaj de ochi, iti conturezi usor partile nasului de la ochi catre varf. Uita-te si pe youtube la tutoriale (Nose contouring tutorial). Sper ca te-am ajutat! happy

| AlexDNK a răspuns:

Nu incerca vreo prostie care sa iti faca cine stie ce urme urate. Orice experiment ai face te vei alege cu o forma inestetica si inegala...

| aannoonniimm098 explică:

Ma refer ca il am putin de porcusor

| Ionitapupic a răspuns:

Du-te la box!