| ingerashpierduth a întrebat:

Cum as putea sa-mi inting parul fara sa solosesc placa?
Parul meu nu este foarte lung este cam pana pe umeri si nu este foarte cret.
Va rog frumos ajutati-ma dau funtitzabig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| candyxage a răspuns:

Foloseste un produs de styling care sa te ajute. Mare parte a problemei se va ajusta de la sine prin modul in care usuci parul cu foehnul, anume sa folosesti un foehn putenic, orientandu-l de sus in jos pe suvite. Pentru finisare foloseste o perie plata sau rotunda medie pe care sa o mai treci prin par, utilizand si caldura foehnului pentru a intinde parul.

In speranta ca ti-am putut fi de folos.

1 răspuns:
| rosepassion a răspuns:

Pai cand il usuci, asta daca il usuci cu fenu numai da de jos in sus ca s ii faci volum incearca sa il usuci de sus in jos si dai in alesasi timp si cu un piaptan ca sa nu se mai increteasca. sau daca vr sal ai asa cum ii el acum un pic cret dai cu spuma imediat dupa ce faci baie si usucate, o sa iti stea foarte bine...

sper ca te-am ajutat