| dedfgv a întrebat:

Cum as putea sa revin la noanta de saten deschis(dar sa fie o metoda naturala)am folosit zeama de lamaie si ceai de musetel si mi s-a facut parul aproape blond si acum as vrea sa redevin satena cum as putea, va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Ar trebui sa iti inchida parul la culoare:
-Ceaiul de nuca
-frunze de nuc = fierbe frunzele si spalate cu ele
-pentru blond cu musetel
-pentru roscat cu foi de ceapa
SUCCES eu stiu ca frunzele de nuc ajuta daca' te speli pe cap
big grin da nu stiu' acum' vezi si uh daca' merge la mine a mers 100%

| Florennce a răspuns:

Frunze de nuc. faci infuzie
happypa pa wave

| arekussa a răspuns:

Te speli pe cap cu frunze de nuc

| arekussa a răspuns:

De fapt si eu am pus mai demult o astfel de intrebare pe TPU si mi s-a raspuns ca pentru. a deveni saten te poti spala cu frunze de nuc!
P.S: eu nu am incercat metoda dar mult noroc big grin

| Anna_4461 a răspuns:

Nu stiu cum ai pute redeveni la nuanta ta, dar as vrea sä stiu cât timp ai folosit zeama de lämâie si ceaiul de musetel? Dupä cât timp ti sa fäcut pärul aproape blond?