| Guitarlove a întrebat:

Cum as putea sa scap de cosuri? happy Probabil ca au mai fost intrebari de genul asta, dar eu nu le gasesc. sad

5 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Unguent antimicotic de la medicul veterinar...eu pe ala il folosesc simi place rezultatu...NO medic dermatolog...nici sa nu-ti treaca prin cap... e o pierdere de timp cu multe tratamente multi bani de dat si fara rezultat tio spun din proprie experientawinking

| cotzobel a răspuns:

Consulta un medic dermaolog...am avut si eu problema asta si am incercat fel si fel de masti si creme si mai rau mi-am facutsad...cand am mers la dermatolog mi. a dat o crema dupa multe analize si in cateva luni mi.au trecut si n mi.au ramas nici cicatrice... fa. i o vizita dermatologului tau si nu vei regretahappy

Răspuns utilizator avertizat
| al3xa_6696 a răspuns:

Poti sa folosesti "zineryt" de la farmacie... e fff bun... mi-e mi-au trecut cele de pe spate si piepthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt diferite geluri de curățarea feței la farmacie sau consultă un medic dermatolog pentru eventual un tratament specific.
Pa, pa.