| ßeatryce a întrebat:

Cum as putea sa slabesc cat mai repede 3 sau 4 kg?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Incepe sa faci sport si tine o dieta.Ca sa slabesti 3 kilograme ai nevoie devreo 2-3 saptamani.Chiar si dava exista o modalitate prin care poti slabi mai repede, nu-ti recomand asa ceva. Daca ti o dieta gen -5kg in 7zile, va fi un esec, pentru ca vei pune la loc mai multe kilograme decat ai dat jos.
Eu te sfatuiesc sa alegi una dintre urmatoarele 3 dieate
1.Stilul de viata sanatos(e cea mai lenta metoda, dar functioneaza);
2. Dieta hipocalorica, sau cea cu puncte, care chiar e buna( http://www.culinar.ro/......Watchers-/ )
3.Combina-le pe amandoua.
P.s.La ww este suficient si doar sa tii cont de numarul de punte.Chiar ar trebui sa o incerci.
Sper ca ti-a folosit la ceva mesajul meu! :D

2 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Nu minca mincaruri prajite Nu MINCAMAI TIRZIU DE ORA 6
Fa sport Bea multe lichide si fii atenta la numarul de calorii a mincarilor pe care le consumi

| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

Fa sport