| dedfgv a întrebat:

Cum asi putea sa scap de matreata? am auzit ca sapunul cu sulf e bun...cum vrebuie folosit?

4 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Eu stiam ceva de foile de ceapa ca ar ajuta in combaterea matretii, nu sunt sigura. Da un search pe google de retete pentru matreata, poate gasesti ceva interesant si ne spui si noua! happy
Succes, pa-pa!

| emeris a răspuns:

Am citit ca sapunul cu sulf dauneaza pielii straight face acum nu stiu...treba ta thinking incearca si tu wash&go ca de ala n-am auzit sa-ti arda pielea laughingwinking

| emeris a răspuns:

Johnny2010

eu am citit de oameni care au avut mari probleme de piele din cauza asta thinking in fine... daca zici ca e ok big grin

| Johnny2010 a răspuns:

Salut, am folosit si eu sapun cu sulf, sa stii ca are efecte bune asupra matretei (te speli de 2-3 ori pe saptamana cu el dar bine de tot), iar referitor la efecte secundare nu am avut asa ceva.

Uite un link asupra produsului care l-am folosit si eu : http://www.armonianaturii.ro/......lii_produs