| Angelik_6250 a întrebat:

E adevarat ca sapunul cu sulf ajuta la disparitia cosurilor? pe net sunt afirmatii pro si contra, voi ce spuneti? ati folosit? eu am foarte putine totusi vreau sa scap de ele de multe ori

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Sapunul su sulf este bun cat si sapunul cu namol, ambele pentru inlaturarea acneei, desi trebuie sa folosesti dupa o crema hidratanta.

| tpuu a răspuns:

Buna ` si eu am avut si acum nu mai am multe `
happy
da-ti cu pasta de dinti! happy stiu ca poate suna penibil ` dar crede-ma la mine a mers!
succes

| RominaMaria96 a răspuns:

da este bun dar pe langa folosirea lui trebuie sa iti mai iei ceva pentru ca iti usuca tenul prea tare

| JusTyourLoV3 a răspuns:

E f bun sapunul cu sulf am folosit si eu dar si cum a sp RominaMaria96 trebuie sa mai folosesti o crema pentru ca pielea se cam deshidrateaza (usuca)