| AidaAmaranta a întrebat:

Cum dispar cosurile de pe spate, ceva crema... orice...( nu o singura prietena are aceasta problema)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ivatherm Akne-Syt este buna, si costa 40-50 lei in farmacii.

| rody5 a răspuns:

E bine sa-si dea cu parerea un endocrinolog sau dermatolog sa se vada daca e ceva hormonal. tratamente sunt mai multe dar fiecare om e diferit. Bicarbonatul e bun, argila iarasi, sunt mai multe optiuni dar cel mai indicat e un sfat de la specialisti.
dus in fiecare seara + haine curate.

| WorkinForThis a răspuns:

1. schimba-ti mai des hainele de pat
2. spala-te bine pe spate
3. spirt
4. crema de galbenele

| Micu_Iulia_1993 a răspuns:

Eu folosesc spirt de ceva tm si mi-au disparut