| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Cum e facut parul cu placa, nu este drept si nu are bucle are altceva asa ceva cand iti este impletit parul, cum este facut asa iti trebuie ceva la placa ca sa stii sa faci asa ceva? funda!

Răspuns Câştigător
| AdinaELA a răspuns:

Buna! Creponat...Da.Este o placa speciala pentru a obtine parul creponat. Uite, asa arata: http://www.eternal.ro/......i-317.html
Iar parul asa: http://assets.acasatv.ro/......foto_8.jpg
Bafta!

4 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

Http://cms.inin.ro/cms_websites/cms_antenatwo/library/img/2011/03/39.jpg

Daca la asta te referi, exista niste placute in zig-zag care se ataseaza la placa de par.

| Eveeee a răspuns:

Nu este obligatoriu sa folosesty placa happy ew mereu mil faceam asa da intr-un alt mod big grin seara mil spalam mil impleteam tototot da in fire subtiri si l lasam asa cam 2 zile sa arete imi superr da ajunge si o zi da at nu iti sta asa creponat mult timp happy si dupa il desfaceam si puneam o agrafa cu fundita asa mai mare sa iasa in evidentza ma imbrakam as amai superr si ieseam in oras sau mai stiu ew sperr ca te-am ajutat big hug bft :*:*

| Eveeee a răspuns:

Nu este obligatoriu sa folosesty placa happy ew mereu mil faceam asa da intr-un alt mod big grin seara mil spalam mil impleteam tototot da in fire subtiri si l lasam asa cam 2 zile sa arete imi superr da ajunge si o zi da at nu iti sta asa creponat mult timp happy si dupa il desfaceam si puneam o agrafa cu fundita asa mai mare sa iasa in evidentza ma imbrakam as amai superr si ieseam in oras sau mai stiu ew sperr ca te-am ajutatwinking