| narcisaisa a întrebat:

Ce trebuie sa fac c-a sa ramana parul drept dupa ce l-am facut cu placa?

11 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Foloseşte cu încredere fixativul. E cel mai bun în astfel de cazuri.
Baftă!

| Paulla a răspuns:

Nu e recomandat să te dai cu fixativ după ce ţi-ai făcut parul cu placa. Arde părul mai tare.
În mod normal părul ar trebui să stea drept toata ziua. Cel puţin pe mine mă tine două zile, trei. Nu cred că ai permanent deci probabil problema e placa ta. Ce placă foloseşti?

| Roxy_9585 a răspuns:

Dupa ce il intinzi cu placa date cu putin fixativ si el va ramana drept.

| narcisaisa explică:

Si cam cate ore tine cu fixativ?

| imyu a răspuns:

Incearca un balsam special pentru "coafuri" sau sprayuri pentru fixare.

| TeYo99 a răspuns:

Dupa ce te-ai facut cu placa te dai cu spuma sau iti aplici un tratament pentru par.Eu ma uit la tot felul de emisiuni legate de asta. Sper ca te-am ajutat.

| Alinutaaaalina a răspuns:

Il dai cu putin fixativhappy

| Diana90 a răspuns:

Nimic.Depinde,ce placa folosesti? ca sunt unele care iti increteste parul' dupa un anumit timp, daca vrei iti recomand placa babyliss pro Ultra curl si nu o sa mai ai probleme de genu' ala

| aly02 a răspuns:

Cu fixativ!batting eyelashes
Eu mereu asa fac... si merge!blushing
La mine tine 10 ore!batting eyelashes
Crede-ma ca eu asa fac cand merg in cluburi si in dinscoteca! funda?:*

| Adliii a răspuns:

Ai putea sa dai cu fixativ

| raluca48 a răspuns:

Nu cred ca fixativul este o alternativa pentru ca si acesta arde parul si parul deja este ars de placa mai bine foloseste o spuma de par