| aDa23 a întrebat:

Cum e la moda acum parul mediu scurt sau lung+dati niste idei :d funda happy

Răspuns Câştigător
| bibi2011 a răspuns:

Nu e un anumit tip de par la moda, lungimea nu conteaza, conteaza sa stii sa ti-l aranjezi si ce tip de par ai. Daca ai parul drept il poti tunde si scurt ( tunsoare bob de exemplu) si mediu si foarte filat, sau il poti lasa lung, sa il filezi si poate un breton pe-o parte. Insa daca ai parul oondulat sau cret te sfatuiesc sa il ai lung. Eu il am ondulat spre cret si scurt e foarte greu de intretinut si nu prea sta... Momentan il am putin peste umeri si sper sa creasca si mai mult. Scrie pe net coafuri par drept/ondulat/cret depinde de parul pe care il ai, uita-te, alege-ti una care iti place si te poti duce la coafor cu o poza de-a tunsorii pe care vrei sa ti-o faci.

6 răspunsuri:
| AngelCrystals a răspuns:

Cum iti sta tie mai binewinking.

| VladimirPutin a răspuns:

știe el ce știe AlexTee

| AverageIAlex a răspuns:

Fara par.

| Yummi a răspuns:

Mediu,ew il am mediu, in scari si` toata lumea imi zice ca imi sta super binebig grin

| Ralu20 a răspuns:

Parul oricum este la modahappy si scurt si mediu si lung... oricum,.

| AnutZa_8646 a răspuns:

Nu te uita la moda...caci daca te-ai potrivi miine,poimine va aparea moda ca sa te tunzi de tot. Daca ai parul lung nu-l freza,daca ai parul scurt lasa-l sa creasca, daca ai parul mediu la fel, lasa-l sa creasca.Acuma a iesit la moda parul lung!