| zambetcald a întrebat:

Ce va avantajeaza : parul scurt / mediu /sau lung?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Parul lung este o bijuterie, dar si un lux.

| PedoBarbie a răspuns:

Pe mine mă avantajează părul mediu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lung dar asta insemnand 10 cm dupa umeri, mai mult il face foarte pleostit si nu-mi place chiar daca-mi sta bine cu el si mai lung. Scurt sau mediu stiu ca nu-mi sta bine. Ma copilareste in prostie.

| capricc a răspuns:

Depinde de varsta, forma fetei, greutate si tunsoare. Toate pot avantaja un anumit tip de persoana.

| Didishorr a răspuns:

Pe mine parul lung

| Rockefeller a răspuns:

Lunga lunga big grin

| Inela a răspuns:

Personal cred ca mi se potriveste parul de lungime medie, pentru ca cel putin asa ma simt eu cel mai bine (tinand cont si de faptul ca obisnuiesc sa-l port lasat pe spate). happy

| valerikaa a răspuns:

Cel lung, e mereu minunat.

| Otylayall a răspuns:

Asta depinde de forma fetei, a pometilor si a fruntii. Uite un site aici care te.ar putea ajuta http://www.garbo.ro/......i.html.Mie mi se potriveste cel mediu

| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Mediu in scari

| Andrush98 a răspuns:

Depinde acum si de forma fetei, dar eu personal ti-as recomanda parul lung deoarece poti sa-ti faci diferite coafuri fara sa fii deranjata de marimea mica a parului.dar acum tu decizi si pana la urma faci cum doresti