| TatulescuOtilia a întrebat:

Cum e posibil ca din parul cret sa devina parul drept fara sa ii faci nimic in sensul asta, eu de 2 luni dupa o tunsoare m-am trezit ca parul nu se mai increteste!?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca parul era cret artificial, prin facut "permanent" la coafor, atunci cand te-ai tuns a fost eliminat ce era deja incretit.

Daca aveai parul cret ondulat (nu foarte cret) iar dupa tunsoare creste drept, inseamna ca-i posibil sa fi taiat foarte mult din el si nu mai apar buclele, fiind atat de scurt.

| sierra1 a răspuns:

Nu e posibil, mai lasă-l să crească și vezi că-și revine