| Derye a întrebat:

Cum fac sa'mi creasca mai rapid parul? Cam 2 cm 3-4 saptamani?

Răspuns Câştigător
| Dede_1899 a răspuns:

Dupa ce te speli cu sampon ...clatestete cu ceai de urzici si frunza de brusture. ma rog daca stai la oras poate ai bunici de la tara si iei de la ei. pentru ca nimic facut din fabrica nu ajuta mai bine ca ceva facut natural acasa.Eu am un par foarte frumos si des creste cam 3-5 cm la 2 saptamani. Dar depinde si de natura parului eu asa l-am avut de mica.

6 răspunsuri:
| Derye explică:

Si daca dau cu ulei de ricin cam cat imi va creste pe luna?

@Daca ma clatesc DOAR cu ceai de urzici? Merge?

| Derye explică:

Eu am nevoie de 2 cm de par intr-o luna! What should I do?

| Daiana90 a răspuns:

Pai parul creste 2 cm pe luna, cam la majoritatea persoanelorwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai atat creste parul:intr-o luna 2 cmhee hee. Daca vrei sa creasca mai repede, poti incerca cu ulei de ricin(il gasesti la plafar, 3 lei sticluta de 25 ml):masezi scalpul cu ulei de ricin si lasi cam 30-40 min, dupa care te speli pe cap de 2 ori(cu sampon). Cred ca o data pe saptamana e okwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Derye, nu stiu ce sa zic aicithinking oricum rezultatele s-ar putea sa nu se vada din prima luna(eu l-am folosit doar pentru gene)ci din a doua, poate chiar a treia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, in cazul asta cred ca nu e nevoie sa cai nimic, va creste singur 2 cm intr-o lunawinking.