| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Cum ii spun frizerului ca sa ma tunda asa?

https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Descarci poza asta și i-o arăți. E cel mai simplu așa. Nu trebuie să folosești cuvinte neapărat.
Poți spune 2 în părți și sus sus după cum vezi ar fi mărimea 5, 6 la păr. Dacă vorbim în numere de tuns.

| Fsdalajdljaljdvndnlgd explică (pentru Anonimuserr):

Orice friezer stie sa faca o freza ca asta?

| Anonimuserr a răspuns (pentru Fsdalajdljaljdvndnlgd):

Sincer, teoretic da. Dar sunt și frizeri neexperimentați mulți. Ar fi bine să te duci la unul sau sa îl recomande cineva. Eu cunosc unul aici în București care tunde numai pe programări și este expert. Tunde așa de greu ca să treacă timpul și e meticulos. Deci există frizeri foarte buni dar și frizeri de duzină și frizerițe.

| Fsdalajdljaljdvndnlgd explică (pentru Anonimuserr):

Mersi

| Anonimuserr a răspuns (pentru Fsdalajdljaljdvndnlgd):

Cu plăcere. Să îmi zici dacă ai reușit cu poza și te-a tuns așa cum vrei.

5 răspunsuri:
| Teenager777 a răspuns:

Așa mă tund și eu scurt în părți și mai lung în față, îi spui tu cât de scurt în părți și cât de lung în fata după Cum vrei