| MasterKing a întrebat:

Cum imi fac parul stralucitor?

Răspuns Câştigător
| dreamygirl a răspuns:

Nivea Diamond Gloss Shampoo cu siguranta! Eu il folosesc si il ador.Am un par super matasos, stralucitor, suplu, si plin de volum! happy Il adooor! love strucklove strucklove strucklove strucklove struck: Incearca-l! E super!

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Poti folosi produse pentru par care confera stralucire si mai poti dupa ce te-ai spalat pe cap(la sfarsit)sa dai un jet de apa rece pe par la mine functioneaza

| Izy a răspuns:

Poti folosi produse pentru stralucire. La mine functioneaza samponul de la gerovital, nu e pentru stralucire dar la mine acet efect are. Mai multe detalii gasesti aici http://machiajochi.ro/sampon-si-lotiune-regeneranta-gerovital/763/

| YoungHomie a răspuns:

Dai cu sclipicilaughing)