| delfina69 a întrebat:

Cum imi pot face parul ondulat,fara placa, ondulator si bigudiuri?

7 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Îţi recomand we heart it-ul. Găseşti multe idei şi chiar foarte interesante.

| doreal a răspuns:

Pe moate. Dupa ce te-ai spalat, invarti cate o suvita pe o bucata de material si o legi. Iese chiar foarte fain.

| Venusgirl a răspuns:

Https://www.youtube.com/results?search_query=cum+sati+ondulezi+parul

de aici poti alege orice video ce ti se pare convenabil, insa eu ti-l recomand pe al saselea
pentru ca prietena mea isi face la fel si merge tactica asta plus ca nu folosesti nimic cumparat.

funda?

| SmileFromHell a răspuns:

Îl speli apoi imediat după ce l-ai uscat îl împleteşti (astea fiind seara) iar dimineaţă când îl desfaci va fi cum vrei tu. Oh.. depinde şi de câte codiţe împleteşti. Cu cât mai multe, cu atât mai fain. ^-^

| delfina69 explică:

Va multumesc pentru sfaturi :*