| Steffi a întrebat:

Cum imi pot pune ochii (verzi) in valoare avand in vedere faptul ca port ochelari?

Răspuns Câştigător
| MakeEyesPop a răspuns:

Incearca sa te machiezi cu culori de rosu aramiu si rozhappyAcestea evidentiaza cel mai mult ochii verzi indiferent ca porti ochelari sau nuhappyDe asemenea daca ramele ochelarilor sunt mai groase poti incerca sa porti un machiaj mai dramatic decat cel de obicei pentru a atrage atentia asupra ochilor nu asupra ramelorhappyPlus ca ramele si lentilele vor atenua aspectul machiajuluihappySper ca ti-am putut fi de folos:*

7 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Mult mascara super shock!winking

| WeeD a răspuns:

Ii duci la servis.
Poate iti schimba si /creierul/.

| WeeD a răspuns:

Stiu ca nu ai materie cenusie in cap!

| emma_7432 a răspuns:

Pai my bbf are ochii verzi si daca vrei sa-ti pui ochii in valoare poarta multa culoare gen alb SAU rosu, sau prinde-te in coditze joase. Succeslove strucklove struck

| Steffi explică:

Imi pare rau, WeeD, dar nu am inteles :d

| Steffi explică:

Daca tu aveai macar materie cenusie nu spuneai asta.winking

| Anutzaxx a răspuns:

Iti pui lentilewinking

Funda? big grin