| anutzamicautza a întrebat:

Cum imi pot schimba poza de profil?

3 răspunsuri:
| DenisukuDeniii a răspuns:

Poi in stanga ecranului apare acolo " logat ca anutzamicautza" sh mai jos sub asta apare editare profil, dupa te duc ei acolo la editere prfofil sh dai "rasfoire" si iti alegi tu din pc. mai explicit de atat nu pot sa iti spun. Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,anutzamicautza!
Dai click la'' Editare profil'', gasesti in partea stanga de acolo '' Selecteaza imagine profil'' si dai click pe ''Alegeti fisierul'', incarci o imagine si ''Salveaza profilul''.
Te-am pupat!

| anutzamicautza explică (pentru anonim_4396):

Mersi dar acum m-am descurcat :*