| NowForYou000 a întrebat:

Cum ma pot pensa acasa? Nu prea am timp de salon.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te 1 singura data la salon, ca sa-ti dea o forma frumoasa si dupa aceea este simplu, tot ce creste, il smulgi tu acasa, cu penseta.
Dar pentru prima oara, nu risca, mergi la cosmetica!

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca nu te-ai mai pensat niciodată, nu-ți recomand sa te faci singură acasă pentru inceput. Mergi in weekend la salon doar pentru a-ți da forma și tu după te pensezi pe forma data de cosmeticiana. Îți va fi mult mai simplu decât să o faci singură și să dai in eșecuri cu greu reparate cât și la salon!

| darrio2007 a răspuns:

Privindu-te in oglindă.

| AlexuTzzuAlex2000 a răspuns:

Te uiti la tutoriale pe yt! bafta!

| Laariss a răspuns:

Iei o oglindă și o pensetă, te uiți cu atenție în oglindă și poți începe să smulgi firele de par care sunt inestetice. Baftă!