| Iul08 a întrebat:

Buna fetele! Voi cam la cat timp va pensati? Mergeti la salon sau va faceti voi acasa?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

ma pensez eu acasa o data la 2 saptamani

| afrodita3333 a răspuns:

Ma fac acasa singura.Din fericire am o forma buna de la natura si nu am mult de lucru. Daca vrei si nu te pricepi te poti duce la salon sa-ti dea forma sau de cateva ori de puna sa te penseze acolo.Costa in jur de 7-15 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Din fericire am o formă bună a sprâncenelor, o să te surprindă uţin, dar nu m-am pensat niciodată!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu sunt bruneta si am sprancenele ok...

Ma pensez eu, acasa!
Nu e mare lucru atata timp cat am o forma.:d
Cam o data pe saptamana ma pensez...dar cresc destul de greu...dar cum vad un fir cum il iau
pa-pa

| Ironicnαme a răspuns:

Mă pensez la 3 săptămâni, având în vedere că mi le fac destul de subţiri.
Mă fac eu acasă, dar forma o am de la început de la coafor. Apoi am mai lucrat eu la ea.

| kiduţa18 a răspuns:

Mă duc la cineva în particular care se ocupă cu aşa ceva. Cam o dată pe lună mă pensez.

| Sanziana00 a răspuns:

Eu ma pensez cam la 2-3 saptamani la salon :*.

| gegi a răspuns:

Depinde de forma ta... daca nu esti multumita poti merge la salon(eu asa fac) si te poti duce o data la 3 sapt sau depinde cat de repede creste :*