| Zanisoara a întrebat:

Cum ma sterg de fondul de ten/corector de pe fata? Cu demachiat? sau merge si cu apa?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu ai demachiant, cu apă călduță și săpun.
Pa, pa.

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Eu ma sterg cu dischete demachiante ( pun demachiant pe ele) dar uneori folosesc servetele demachiante sau umede, iar apoi ma spal cu apa si cu sapun de fata ( eu folosesc de la acne out pentru ca am cosuri), si apoi ma dau cu o crema hidratanta.

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Cu demachiant. Daca nu, servetele umede sau apa calduta.

| Lorde92 a răspuns:

Merge cu demachiant si servetele demachiante.

| pitikaaluuii a răspuns:

Merge cu putina apa termala si cu demachiant...dar in niciun caz cu apa simpla...

| Deniiisia a răspuns:

Demachiant

| Chivu_Redana_1994 a răspuns:

Poti folosii si servetele demachiante, e foarte simplu, eu asa foloseschappy

| Anonim28282893949 a răspuns:

Cu demachiamt este mai bine, deoarece cu apa sunt sanse sa ramana si ti se usuca tenul

| lavinia_2842 a răspuns:

Merge si cu apa, dar APA TERMALA...si merge si cu demachiant, dar fondul de ten nu se cam ia cu apa simpla.sau foarte greu.

| Zanisoara explică (pentru lavinia_2842):

Dar cu servetele demachiante? Sau umde?

| lavinia_2842 a răspuns:

Merge cu apa termala si cu demachiant fondul de ten...dar nu cu apa simpla, FUNDITA?