| anonim_4396 a întrebat:

Cum mi-as putea face niste bucle frumoase largi singura acasa fara placa sau ondulator caci nu vreau sa il distrug.

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cu ajutorul unor bigudiuri mai mari sau cu ajutorul unei perii rotunde.

| deeadeea111 a răspuns:

Foloseste bigudiuri

| alexblack00 a răspuns:

Incerca sa le rotesti pe ceva gen creion doar ca mai gros ca le vrei mai largii si lasa-l asa in jur de 5 minute si dupa aia ia creionu sau obiectu folosit de tine jos si vei obtine o bucla succes la bucle

| simomih a răspuns:

Cu o perie rotativa..si cu un uscator.dar e mai complicat.

| reirei1999 a răspuns:

Poti folosi bigudiuri sau niste chestii speciale cate arat ca niste bratari si invarti parul in jurul lor apoi le prinzi cu sistemul lor de prindere si dormi cu ele...alte metode nu stiu...

| Sunnywaves17 a răspuns:

Cu bigudiuri largi