| alexa2310 a întrebat:

as dori si eu sa-mi iau un ondulator de par in perioada aceasta, dar habar n-am ce model sa iau. Vreau sa fie unul calumea, parul sa-mi reziste(nu-mi permit sa-mi fac zilnic parul si nici nu vreau sa mi-l distrug) si sa arate si foarte bine, sa mi se formeze bucle din acelea frumoase. Daca nu, stiti o solutie mai buna pentru ati face par ondulat si sa respecte cerintele de mai sus?

Răspuns Câştigător
| FeFe_5684 a răspuns:

Exact in aceeasi situatzie sunt si eu acum
am vazut vineri cand am fost in oras la un magazin ceva placa de ondulat parul si in zilele astea chiar as vrea sa-mi iau si eu una din aceea
m-am uitat si pe net.
marca Philips HP8290/00 am auzit ca e cea mai buna;)
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0

sper ca ti-am fost de folos :D

funda? :*

1 răspuns:
| alexa2310 explică:

Hmmm...nu stiu ce sa zic de placa de ondulat parul...eu am auzit de un ondulator de la Remington care cica nu arde parul asa de tare ca altele si are ceva cu abur care te ajuta la par. Se numeste CIS25 si costa intre 30-40 euro. Din cate am inteles rezista cam 3-4 zile. Eu l-as incerca pe asta.