| Dyana1dya2bya3 a întrebat:

Cum po sa'mi fac parul drept fara placa, ondulator sau bigudiuri!

5 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Singura nu prea ai cum...insa am auzit ca parca este o metoda la salon care iti poate face parul permanent drept(e costisitor, ce`i drept si mi se pare ca si strica parul)

| georgiana967 a răspuns:

Cu ondulatorul si bigudiurile oricum nu ai cum sa il faci drept.Ai vrut cumva sa spui cum sa il faci cret/ondulat?

| Warhead a răspuns:

Cu ondulatorul şi bigudiurile nu îţi faci pleata dreaptă.

| puffy04 a răspuns:

Cu peria si cu un feon puternic care sa aiba duza d'aia foarte subtirica, sa nu imprastie parul de pe periehappy

| anonimlore a răspuns:

Cu peria si feonul. Cea mai buna alegere.