| PedoBearxD a întrebat:

Cum pot da burtica jos in 7 zile?
Adica am inteles, nu mananc dulciuri, nu mananc dupa 6, beau apa, fara sucuri, sport. Exista ceaiuri, metode naturiste, retete? Sau pot da burta jos prin masaj? Orice! In afara de sport si alimentatie, ca respect alimentatie si fac si sport, ma refer la altceva, ceaiuri, creme, retete sau altele, dar fara medicamente. FUNDA!

2 răspunsuri:
| AngelCrystals a răspuns:

In sapte zile e ceva mai greu poti slbi cel mult 2 kg pe saptamana.

| Mоиica a răspuns:

- minim 2 litri de apa plata si ceai (exclus suc, apa minerala)
- orez fiert cu legume (fara sare, ulei sau alte cele)
-spaghetti cu ketch-up (fara ulei, sare sau alte cele)
- maxim 2 kg mere (nu dulci)
- legume fierte (fara cartofi) maxim 1/2 kg cartofi fierti (fara sare, ulei, iaurt sau altecele)
- un piept de pui fiert

Si sa faci SPORT!
Bafta. :*