| Bernoullie a întrebat:

Cum pot deveni reprezentant AVON?

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Intri pe site sau vb cu cineva care e deja

| ChOoCoLLaTTeEyeSs a răspuns:

De obicei daca ai vazut in unele HIPERMARKETURI sunt femei cu AVON pe care le poti intreba! pupic sau ai putea sa intri p www.avon.ro

| aliyna a răspuns:

Buna, cauta o persoana care e coordonator Avon si cere-i sa te inscrie, sau intra aici:http://www.reprezentantavon.ro/.

| AvonWbusiness a răspuns:

Imi trimiti un mesaj cu e-maill tau! Si te inscriu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.reprezentatavon.ro si acolo te inscri sau daca vrei direct ia id lui fata aia care ati detaliile si vb cu ia si te inscri ati spune tot ce trebuie sa faci si vb cu ia da:d3lia. avon