| papushikroz a întrebat:

Cum pot deveni reprezentant Avon?

Răspuns Câştigător
| anna_5786 a răspuns:

Sunt foarte multi alti reprezentati care o sa te ajute. Daca nu cunosti nici unul atunci uitate pe spatele catalogului si vei gasi un nr de telefon acolobatting eyelashes

6 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Te duci la sediul avon si ii spui directoarei ca vrei sa devii reprezentant
iti face fisa iti da un coordonator, si apoi iti da cataoagele si multe hartoage.si gata

| Georgianna3723 a răspuns:

Daca doresti, te pot ajuta eu! Trimite-mi un mesaj cu ID`ul tau si mai vb pe mess:*!

| bianca_1917 a răspuns:

Eu sunt lider avon te pot face eu reprezentant daca doresti.trebuie sa ai 18 ani sau daca nu ai te poti face pe numele mamei, tatalui, fratelui etc (al unei persoane care are peste 18 ani)trebuie sa completezi o fisa de inscriere si sa ti se faca o pregatire cam atat. daca vrei sa aflii mai mult trimite'mi id'ul sau nr tau de tel intr'un mesaj si mai putem vorbihappybafta:*

| andreea3000ify a răspuns:

Poti si sa iei legatura cu un alt reprezentant care sa te ajute si sa iti dea sfaturi.succes!big grin

| ella_7881 a răspuns:

Buna, ai auzit de firma de cosmetice lady's are cosmetice parfumuri si bijuterii ieftine.devenind repreentant ai castiguri de 25% in timp ce la avon ai de 15% nu rata ocazia de a te bucura de multe beneficii pentru orice detalii add ella_angel_016