| padalekilover a întrebat:

Cum pot sa fac tatuaje temporare acasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pf...mai este o solutielaughing care eu am facut si a rezistat ceva timp.Desenezi pe o foaie exact ce vrei cu pixul(si sa ingrosi) dupa pe foaia aia o dat cu deodorant(solid) si apoi pui unde vrei sa ai tatuajul si apesi si lasi cateva secunde.O sa ti se formeze urma si apoi mai faci tu culorile sau orice vrei tu! Si o sa iti tina!happy

| OanaBeautiful a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam cat tine?

| Onea_Alina_Maria_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat timp dureaza?

20 răspunsuri:
| natashacrown a răspuns:

E asa cum zic si restul, ori cu guma oricu cu pix/marker/carioca asta daca vrei sa te vada lumea si sa zica ca esti ''de gradi'' worried nu ai cum sa iti faci

| Casandra a răspuns:

Pai iei un Marker si desenezi unde vrei sa-ti faci tatuajul laughing.Dar sa stii ca-ti trebuie talent la desen

| Adelynna_4919 a răspuns:

Cu carioca!

| xSoaked a răspuns:

Cu pixul si cu fierul de calcat.

| ElenaGilb3rt a răspuns:

Cumpara de pe net henna gata preparata. Este in forma de con si te poti picta foarte usor. Scrie pe ambalaj cum trebuie sa procedezi. Si tine pana la 3 saptamani happy
Apoi faci desenul si incepi sa pictezi.

| Karizma a răspuns:

Cauta in ambalajele de guma sau cumpara de pe nethappy

| TheStreetBoy a răspuns:

Cu marcaru' happy

| Yuly_5795 a răspuns:

Ai doua variante.1 Du-te la magazin si cumpara-ti guma si o sa gasesti tatuaje.2 ia un pix si deseneaza-te pe piele

Alte răspunsuri
| εℓℓε a răspuns:

Sunt la niste magazine tatuaje temporare le lipesti si gata.

| Dragomir_Serbana_2000 a răspuns:

Bine,Mocanu_Luiza, dar cum se aplica?

| miry2013 a răspuns (pentru Dragomir_Serbana_2000):

Îți faci desenul pe mână sau unde dorești cu eyelinerul, după dai cu pudră peste, dai cu lacul de păr și la sfârșit ștergi cu apă.

| Mocanu_Luiza_1999 a răspuns:

Iti trebuie un creion pentru ochi, pudra impotriva iritatiilor(bebelusi) si lac pentru par..atat

| Gabriel_Palinkas_1996 a răspuns:

Frate exista ace... cu un ac gheri tare si arzi cu un ac incalzit si iti ramane tatuaj acolo pana mori...

| Daniel_Bunaci_1975 a răspuns:

Cum pot sa fac tatuaje temporare acasa?

| Vlad_Patroi_1989 a răspuns:

Pai mai intai iei un :deodorant, hartie de talc, o carioca neagra, o punga de henna si un stilou special pentru tatuaje permanente.