| Sofilici a întrebat:

Cum pot sa imi mentin parul intins mai multe zile? eu am parul usor ondulat,iar dupa ce il intind, nu rezista prea mult asa și nu as vrea sa il deteriorez folosind placa atat de des. happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ti-am gasit ceva interesant aici,
http://www.divahair.ro/......fara_placa
Te pup!

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Poti apela la un salon. exista ceva solutie care ti se poate aplica pe par si o sa reziste drept pana la 5, 6 luni si nici nu costa foarte mult in jur de 50, 60 de lei.asa ela mine in oras.intereseaza-te si tu la vreun salon de la tine din oras

| geopopiku a răspuns:

Poarta o sapca sau o palarie ca sa stea intins

| Batrinu_Denisa_Alexandra_1979 a răspuns:

Pai sunt muuulte metode dar eu stiu doar 2.
1. Poti sa Te duci la coafor si sa iti faci un permanent
2. Poti sa iti intinzi parul sa il dai putin cu gel dar foarte foarte putin.
Sper sa iau funda ♥

| Batrinu_Denisa_Alexandra_1979 a răspuns:

Pai sunt multe metode dar eu stiu doar 2.
1. Poti sa Te duci la coafor si sa iti faci un permanent.
2. Poti sa iti intinzi parul sa il dai putin cu gel dar foarte foarte putin.
Sper sa iau funda.