| Rakanishuu a întrebat:

Cum pot sa-mi fac singura o gaura pentru flesh tunnel in ureche? Sau daca nu singura macar undeva in Valcea? big grin

Răspuns Câştigător
| infectieacuta a răspuns:

Pentru ca e dureros de aia :)) si ea prefera sa largeasca urechea cate putin... daca vrei sa-ti pui Flesh trebuie sa-ti largesti urechea, cu un Flesh Tunnel Expander, un fel de cui din plastic, cauta pe Google :) iar ca sa-ti comanzi chesti din astea intri aici: http://www.bestial.ro/magazin-445-flesh_tunnels.html sper ca n-am postat prea tarziu raspunsul :-ss

11 răspunsuri:
| biancaanamariat a răspuns:

Dacă vrei singură începe să îți lărgești gaura, dar va dura.trebuie să incepi ușor, cu o scobitoare, după 2-3 săptămâni, un băț de ureche, după alte 2-3 săptămâni îți poți achiziționa un expander, iar după alte 2 săptămâni îți poți băga un flesh. happy

| Rakanishuu explică (pentru biancaanamariat):

De ce dupa 2-3 saptamani?

| Rakanishuu explică (pentru infectieacuta):

Te iubesc! laughing)

| Rakanishuu explică (pentru infectieacuta):

Dar ce dracu ma?! Eu cu cacatul asta de Flesh Tunnel Expander lesin. Mno, mai bine imi bag scobitoarea in ureche.

| infectieacuta a răspuns (pentru Rakanishuu):

De aia tipa zicea ca trebuie sa ti-l largesti cu timpu laughing) asta daca-ti doresti, bagati cuiu ala pana intra de tot si gandeste-te la persoana pe care ai omorao thinking dupa aia dupa ce o intrat fugi si date cu capu de pereti, asculta Death Metal, da cu pumni si razbunate laughing) ca sa uiti durerea. Da in pana mea... nu doare asa tare, fi "barbat" rolling on the floor)

| Rakanishuu explică (pentru infectieacuta):

Sunt fata! laughing)

| infectieacuta a răspuns (pentru Rakanishuu):

Stiu... de aia am zis "barbat" in paranteze si "rolling on the floor" understand?

| Rakanishuu explică (pentru infectieacuta):

De unde stii? laughing Si n-am fost atentabatting eyelashes

| infectieacuta a răspuns (pentru Rakanishuu):

Instinct. smug

| infectieacuta a răspuns (pentru Rakanishuu):

Pentru ca e dureros de aia :)) si ea prefera sa largeasca urechea cate putin... daca vrei sa-ti pui Flesh trebuie sa-ti largesti urechea, cu un Flesh Tunnel Expander, un fel de cui din plastic, cauta pe Google :) iar ca sa-ti comanzi chesti din astea intri aici: http://www.bestial.ro/magazin-445-flesh_tunnels.html sper ca n-am postat prea tarziu raspunsul :-ss