| qwaszx a întrebat:

Cum pot sa-mi "vopsesc" parul?- am auzit de niste masti facute acasa care iti deschide culoarea parului cu cateva tonuri; stiti vreo "reteta"; parul meu este blond inchis spre saten si mi-ar placea sa il am mai deschis la culoare- fara a folosi vopseaua. Multumesc anticipat. >big grin

2 răspunsuri:
| Seline a răspuns:

Poti incerca ceaiul de musetel, ti-l deschide cu o nuanta, doua daca il folosesti frecvent (te clatesti cu el pe par). Henna care e o solutie naturala, se duce dupa cateva zile, sau nuantator happy